شرکت بردنا گلوگاه

درباره ما

شرکت 701 بردنا تولید کننده انواع لوازم خانگی شامل (انواع یخچال فریزر – انواع اجاق گاز – لباسشویی – جارو برقی) در ایران می باشد که در سال 1376 در استان مازندران – شهرستان گلوگاه به بهره برداری رسید. این شرکت با هدف افزایش رضایت مشتریان اقدام به تولید کالاو لوازم خانگی نموده است و این کالاها را با قیمتی مناسب و با کیفیت به مشتریان خود ارائه می کند. از طرف دیگر وجود سرویس و خدمات پس از فروش رایگان به همراه ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش گسترده این شرکت را به عنوان یک پیشگام در ارائه خدمات و سرویس های ویژه به مشتریان خود و به همگان معرفی نموده است.
لازم به ذکر است شرکت 701 بردنا در سال های 1386 و 1389 به عنوان کار آفرین برتر شناخته شده است و همچنین دارای گواهینامه استاندارد بین المللی Iso 9001:2008 در مدیریت کیفیت می باشد.
   مشتری و جایگاه او در باور فرهنگی 701 بَردِنا

مشتری کیست؟
1) در سازمان ما مشتری نخست یک انسان است :
باور فرهنگی شرکت701 بَردِنا بر این اصل استوار است که انسانها از هر گروه باهر فرهنگ و نژاد ، در مقام و منزلت یکسان بوده و احترامشان بر ما واجب است.
2) سازمان ما بر این باور است که مشتری سرمایه شرکت است:
از آنجایی که ما مشتری را به عنوان یکی از سرمایه های اصلی خود می دانیم ، معتقدیم که ارائه خدمات شایسته به مشتری ضامن حفظ و نگهداری و گسترش این سرمایه عظیم است و بر این اساس خدمت به مشتری را نه یک وظیفه بلکه یک افتخار می دانیم.
3) سازمان ما بر این باور است که مشتری شریک واقعی سازمان است:
افراد معمولا سرمایه خود را در مراکز و سازمانهای خوشنام و سود آور به جریان می اندازند ، ما با پذیرش این اصل ، براین باوریم که مشتری با خرید خود بزرگترین و بهترین سرمایه گذار و شریک تجاری ما می باشد ومتعهدانه می کوشیم سود این سرمایه گذاری را از طریق ارائه خدمات و کالای با کیفیت و تأمین هر گونه نیازمندیهای او برگردانده و برای رونق کار و کسب خود اعتماد این سرمایه گذار بزرگوار را به سازمان خود بیشتر کنیم و او را در استمرار بخشیدن به سرمایه گذاری بیشتر تشویق و ترغیب نمائیم .
4) سازمان ما بر این باور است که خواست مشتری نا محدود است:
ما با قبول این اصل کیفیت کالا و خدمات خود را بطور مستمر افزایش می دهیم بطوریکه همیشه فراتر از تفکر و انتظارات مشتری اندیشیده و عمل نمائیم تا جوابگوی خواسته های نامحدود او باشیم.
5) سازمان ما براین باور است که مشتری یک مهمان بزرگوار است:
معمولاً مهمانها نیاز به پذیرایی دارند و ایجاد مخارج اما این مهمان بزرگوار با خرید خود ما را پذیرایی می نماید ، پس باید به رسم میهمان نوازی ایرانیان از او استقبال شایسته به عمل آورده و فضای مطلوب را مهیا و سفره ای زیبا بگسترانیم
6) سازمان ما بر این باور است که مشتری همیشه بالاترین کیفیت و منطقی ترین قیمت را می خواهد :
ما با قبول این اصل به طور مستمر روشهای خدماتی و تولیدی خود را جهت بهبود اصلاح نموده و برای موفقیت در بازار رقابت و جلب رضایت مشتری همواره در تلاشیم تا ضمن حفظ کیفیت کار و خدمات خود از تحمیل هرگونه هزینه اضافی به مشتری جلوگیری نماییم .
7) سازمان ما بر این باور است که مشتری یک قاضی عادل است :
با قبول این اصل ما بر این باوریم که مشتری سخت گیرانه ولی عادلانه عملکرد ما را مورد قضاوت قرار می دهد و حکم او را در هر شرایطی حتی به قیمت محکومیت ما ، به نفع خود می دانیم ، چرا که با این قضاوت ما را به راه نوین در کار و کسب هدایت می نماید .
8) سازمان ما بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط مشی آینده سازمان است :
با قبول این اصل برای تحقق و بهره گیری از این امر عاشقانه و صمیمانه ، کلیه نظرات مشتری را دریافت و آن را ملاک برنامه ریزی و عملکرد خود در کلیه امور سازمانی قرار داده ایم .
9) سازمان ما بر این باور است که مشتری تعیین کننده سهم ما در بازار می باشد :
ما با قبول این اصل بر این باوریم که فقط از طریق تامین رضایت مشتری می توانیم سهم بیشتری از بازار به دست آوریم و رضایت او نیز در گرو عملکرد تک تک ما قرار دارد و برای تحقق این امر باید همه ما خدمت به او را نه به عنوان یک وظیفه بلکه به عنوان یک افتخار در سرلوحه اهدافمان قرار دهیم .
10) سازمان ما بر این باور است که مشتری بزرگترین استاد و مشاور کسب و کار ما می باشد :
ما با قبول این اصل همواره در مکتب او در حال آموزش می باشیم و آنچه را که از این استاد بزرگوار می آموزیم برای رونق کسب و کار خود به کار می گیریم .
  خط مشی شرکت 701 بردنا

شرکت بردنا در زمینه تولید انواع اجاق گاز و یخچال فریزر ، با بکارگیری از دانش فنی مدرن در ساخت محصولات خود فعالیت می نماید . این سازمان از ابتدای تأسیس با درک این مفهوم که سازمان وابسته به مشتریان بوده ، سعی نموده است که نیازهای حال و آینده مشتریان خود را تحلیل و فرآیندهای مورد نیاز ، جهت دستیابی محصولی مورد پذیرش مشتریان را فراهم نماید . لذا برای برآورده ساختن این انتظارات اهداف کیفی ذیل را مد نظر قرار داده است :
- مطرح شدن در بازار های داخلی کشور
- بهبود کیفیت محصول
- رشد و ارتقاء علمی و فنی پرسنل
- فرهنگ بهره وری و راندمان
مدیریت ارشد این سازمان با ایجاد محیطی مناسب ، این واحد تولیدی را از نظر دقت و کیفیت محصولات در ردیف بهترین واحدهای تولیدی ایران قرار داده و استمرار فعالیت ها و تأمین مشخصات مورد نیاز محصولات و سایر نیازمندیهای تعریف شده را مستلزم رفتار ، بر پایه اصول ، ضوابط و روشهای اجرایی مشخص دانسته و اعتقاد دارند که اتکاء بر افراد حتی بهترین آنها نمی تواند استمرار فعالیت ها یا مشخصات تعریـف شــده را تضمیــن نمایــد . بنابرایـــن استقـــرار کیفیت بـر پایــه استانــدارد ISO9001-2000 را دنبال نموده و نماینده مدیریت در سیستم را مسئول نظارت بر حسن اجرا و کنترل و ارائه گزارش به مدیریت تعیین نموده است
نیل به این اهداف با همت و سرمایه گذاری فکری و عملی همکاران حاصل می شود . لذا لازم است هریک از کارکنان این سازمان خود را در برابر تأمین کیفیت محصولات ، مسئول بدانند و تمامی همکاران اعتقاد داشته باشند که به طور پویا برای افزایش سطح کیفیت عملکرد خود به منظور دستیابی به اهداف بیان شده عمل نمایند .
مدیریت این سازمان نیز خود را متعهد به برآورده ساختن نیازمندیها و بهبود مستمر اثر بخشی نظام مدیریت کیفیت می داند .